İnancın Tuzağı Full izle – A Conspiracy Of Faith izle

  IMDB Puanı
:
7.3
  Vizyon Tarihi
:
2016 - Danimarka
  Tür
:
Dram, Gerilim
  Süre
:
112 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pål Sverre Hagen
  Yönetmen
:
Hans Petter Moland
  Etiketler
:
, , , , , , , ,

112 Dakika boyunca başından ayrılmak istemeyeceğiniz filmin başrollerinde Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pål Sverre Hagen yer almakta ve yönetmenliğini Hans Petter Moland yapmıştır. Oylama sonunda 7.3/10 IMDB puanına sahip olan İnancın Tuzağı – A Conspiracy Of Faith filmi 2016 – Danimarka yapımıdır. İnancın Tuzağı filmini online izleyebilir, hd kalitede full izlemekle beraber 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. Güncel film siteniz EvrenselFilm sunar.. İyi seyirler dileriz.

İskoçya’da şube Q dedektiflik bürosu okyanusta dolaşan bir şişe bulur ve şişenin içinde eski bir not vardır.Notta ne yazıldığını çözmek için dedektiflik bürosunun enteresan dedektifleri nottaki gizliliği çözer ve eski bir davayı gün ışığına çıkarmaya çalışır.


Film Hakında Yorumlar
1 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. mete eroglu 06 Temmuz 2016 - 13:35

    Yaşamın tek anlamının, Allah’a ibadet etmek, olduğunu düşünen insanları hedefleyen, bir psikopat ile verilen savaşımın anlatıldığı ilginç bir film. Filmdeki iyi ve kötü kişiler, Hristiyanlık inanışını temel olarak alıyorlar. Bu tür filmlerde sürekli olarak, Allah inancı ile uğraşan “Şeytan” taraftarlarının, Şeytanın dünyaya egemen olması için verdiği uğraşları izliyoruz. Bu mücadelenin sonucunda genellikle, “bizimkilerin” zaferi ile rahat bir nefes alıyoruz. Filmimizde de, gerçek yaşamda olabilecek bir olay ile , doğa üstü güçleri işe karıştırmadan savaşan gerçek kişileri izliyoruz. Son olarak, izniniz ile, filmde konu edilen, kendilerini tamamen Allah’a vakfeden insanlar hakkındaki düşüncemi iletmek istiyorum. Bu düşüce tarzı Allah’ı: Bizleri sürekli olarak kendisine ibadet eden kulları olarak görmek isteyen bir yaratıcı yerine koyuyor, diye düşünüyorum. Yüce Yaratan, insanların sürekli olarak kendisine ibadet etmeleri yerine, kendilerine bir şekilde verilen akıl ve becerileri ile yeni bir şeyler üretseler, Allah’ın beğenisini daha çok kazanmış olmaz mıyız diye düşünüyorum. Saygılarımla…

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat